Arrived

About arrived

Tarptautinis aktorių duetas – Adrian Schvarzstein ir Jūratė Širvytė-Rukštelė pristato gatvės teatro spektaklį „Arrived“.
… Jie atvyko iš nelabai tolimos praeities ir mato pasaulį kitokiomis akimis. Jie yra nuostabiai naivūs ir paslaugūs visiems ir visur. Apsėsti tvarkos manijos, jie pedantiškai stengiasi sutvarkyti miestą, miestiečius ir visą, kas papuola į jų akiratį, stebindami žiūrovus, provokuodami juos, juokindami savo elgesiu, kartais susikurdami absurdiškas ir siurrealistines situacijas. Muzika, sklindanti iš jų lagaminų – vienintelė užuomina į pasaulį kurio gyventojai yra atvykėliai. Publika- performaso dalyviai, paklusę to pasaulio taisyklėm, trumpam tampa jo dalimi. Ką mato „svečiai iš praeities“, kaip priima kitokią realybę, kokias jų reakcijas inspiruoja publika – improvizacijų spektaklio „Arrived“ pagrindas, kurio kūrėjais tampa ir patys žiūrovai.

Spektaklis būtų vystomas visoje senamiesčio zonoje. Veiksmas vyktų kiekvienoje žmonių susitelkimo vietoje – aikštėje, skvere, autobusų stotelėje, kavinėje…
„…atrandame labai pasikeitusią aplinką ir gyvenimą, tačiau kitas ne mažiau svarbus atradimas – kad žmonės ir pasaulis vis dar tebėra kažkas nenusakomo ir ypatingo, kur kiekviena diena tampa išgyvenimo nuotykiu. Mes kuriame teatrą. Fantazija, absurdas ir komedija – mūsų palydovai. Kaip ir gyvenime…“ Adrian Schvarzstein.
Lietuvoje modifikuota spektaklio versija „Malina“ buvo parodyta ir susilaukė pasisekimo 2017 m. „Kultūros nakties“ festivalyje. Šiais metais spektaklis laukiamas Berlyno, Briuselio, Glazgo, Rygos festivaliuose.

VIDEO