Brutti

About brutti

Režisierius –Adrian Schvarzstein (Ispanija)
Choreografai –Jūratė Širvytė-Rukštelė
Muzikinis vadovas – Remigijus Rančys
Aktoriai – Adrian Schvarzstein, Jūratė Širvytė-Rukštelė
Kostiumų dailininkė – Daiva Petrulytė
Scenografija/rekvizitas – Ernestas Volodzka
Muzikantai – Remigijaus Rančio kvartetas “The Schwings band”
Bjaurūs….taip pat turi teisę egzistuoti.
Kas yra normalu? Ar taisyklės turi būti tokios, kokias jas žinome? Ar mūsų tikrovė yra objektyvi realybė? Viskas įmanoma – teigia spektaklis.
Spektaklio personažai – keista sutuoktinių pora, gyvenanti gatvėje, viešojoje erdvėje randantys viską, kas reikalinga jų namų buičiai. Jie paverčia žiūrovą savo įprastos, nepatraukliai pažįstamos kasdienybės stebėtoju, kurią pasitelkdami vaizduotę sugeba atitolinti ir mažų smulkmenų pagalba paversti juokingai džiugia. Veikėjai – elegantiškai bjaurūs, jų daiktai – beverčiai ir dažnai naudojami ne pagal paskirtį.
Niekada neprarasdami gero ūpo, būdami pajuokos objektais išlaiko orumą, naudojasi nesėkme taip komunikuodami, kad ir nevykėliai yra mūsų visuomenės dalis. Spektaklio scenos, sudarytos iš kasdienių situacijų, vystomų iki kraštutinumo, o jas išgyvenantys personažai parodo, kad solidarumą, žmogiškumą ir laimę galima rasti net blogiausioje akimirkose.
Svarbų vaidmenį atlieka spektaklio muzika, kurią kùria jaunas džiazo muzikantų kolektyvas “The Schwings band”. Dramaturginiams poreikiams patenkinti pasitelkiama muzika, perteikianti personažų geresnių laikų, kitokio pasaulio nostalgiją bei įvairios meno disciplinos, pradedant objektų teatru, šokiu ir baigiant fizine komedija.
Bežodis, fizinis gatvės teatro spektaklis truks 40 minučių, skiriamas plačiajai visuomenei, tinkamas rodyti įvairiuose teatro ir miesto festivaliuose, tikintis, kad taps meninės ir kultūrinės pasaulio panoramos dalimi

 

VIDEO